01 11 2019

Pogoń podejmie Unię

01.11.2019, godz.: 15:22
Pogoń podejmie Unię
Fot. Pixabay

Po dość ciekawym meczu w Zambrowie i zdobyciu cennego punktu przyszedł czas na walkę o zwycięstwo na swoim boisku. W sobotę rywalem Pogoni będzie Unia Skierniewice, czyli zespół środka tabeli.

Najbliżsi rywale zespołu Roberta Moskala zajmują obecnie 10. miejsce, a w minionej kolejce przegrali u siebie 0:2 z RKS Radomsko. Po 14 spotkaniach mają na koncie 19 punktów (6 zwycięstw, 1 remis i 7 porażek), czyli o siedem więcej niż Pogoń. Dotychczas strzelili 25 bramek, a stracili 33. Oznacza to, że bilans bramkowy mają minimalnie gorszy od zespołu z Grodziska (Pogoń strzeliła 20, a straciła 27). Co ciekawe zespół ze Skierniewic trenuje były zawodnik grodziskiej Pogoni Rafał Smalec.

Zespół z Grodziska podejmie Unię już w sobotę. Początek meczu o godz. 13.30 na stadionie przy ul. Mokronoskich w Grodzisku. Życzymy podopiecznym Roberta Moskala trzech jakże ważnych punktów, które pozwoliłyby im nieco oddalić się od strefy spadkowej i śmielej spoglądać na miejsca w środku tabeli.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata