25 10 2019

Pogoń po trzy punkty z Olimpią

25.10.2019, godz.: 17:05
Pogoń po trzy punkty z Olimpią
fot. Facebook Pgoń Grodzisk

W sobotę o godzinie 14.00 w Zambrowie Pogoń zmierzy się z miejscową Olimpią. Będzie to kolejne spotkanie podczas którego będziemy czekać z wytęsknieniem na „fajerwerki na boisku” w wykonaniu naszych graczy.

Dotychczas grodziszczanie rozegrali raptem kilka spotkań, po których można byłoby powiedzieć, że widzieliśmy Pogoń grającą na miarę swojego potencjału. Więcej było spotkań albo nijakich, albo po prostu słabych w naszym wykonaniu. Czy mecz z Olimpią będzie należał do tych z serii udanych?

Olimpia Zambrów w dotychczas rozegranych 13 spotkaniach wywalczyła 16 punktów, na które złożyły się 4 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek. Bilans bramkowy: 22 gole strzelone i 23 stracone. W ostatnim meczu Olimpia przegrała 2:4 z Unią Skierniewice. W tabeli zajmuje obecnie 11. miejsce.

Pogoń w tabeli 3 ligi plasuje się obecnie na 16 pozycji. Mamy wywalczonych 11 punktów na które złożyły się 3 zwycięstwa, 2 remisy i 8 porażek. Zdobyliśmy 18 goli tracąc przy tym 25 bramek. W ostatnim meczu jak wiemy zaledwie zremisowaliśmy 1-1 z KS-em Wasilków.

Liczymy że jutro przywieziemy z ciężkiego terenu 3 punkty które są nam tak bardzo potrzebne! Liczymy także że jutro wspierać z trybun będą naszych graczy najwierniejsi z wiernych kibice Grodziskiej Pogoni!

Kibicu, nie siedź w domu, jedź na Pogoń!

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.