TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

09

06 2024

Pogoń kończy sezon ligowy zwycięstwem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Pogoń Grodzisk/Mat. prasowePogoń kończy sezon ligowy zwycięstwem - Grodzisk News


Piłkarze grodziskiej Pogoni pewnie wygrali u siebie z Unią Skierniewice i z przytupem zakończyli ligowy sezon. Przed drużyną z Grodziska jeszcze finał Mazowieckiego Pucharu Polski.


Mecz z lidera z wiceliderem to wymarzone spotkanie na zakończenie ligowych zmagań. Pogoń Grodzisk, która miała już w kieszeni awans do II ligi podejmowała drugą w tabeli Unię Skierniewice.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jeżeli komuś się wydawało, że Pogoń podejdzie do tego spotkania na luzie, to już w trzeciej minucie takich myśli mieć nie powinien. Gospodarze objęli prowadzenie po golu Jakuba Lisa. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców po raz drugi tuż przed przerwa – w 44. minucie pokonał golkipera Unii. Do przerwy było więc 2:0.

Po zmianie stron padła jeszcze jedna bramka. Swoją okazję wykorzystał w 63. minucie Kamil Odolak i ustalił wynik meczu.

Po spotkaniu Pogoń mogła świętować mistrzostwo, wspólnie z kibicami podnieśli trofeum za wygranie ligi. Jednak czasu na celebrowanie sukcesu nie ma zbyt wiele bowiem już w środę szansa na kolejny triumf – tym razem w finale Mazowieckiego Pucharu Polski, który odbędzie się 12 czerwca na stadionie Hutnika Warszawa. Początek spotkania o godz. 19.00.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice 3:0 (2:0)
Bramki: Lis 3’, 44’, Odolak 63’


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.