TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

10 2021

Pogoń jedzie do Bełchatowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPogoń jedzie do Bełchatowa - Grodzisk News


W sobotę piłkarze Pogoni Grodzisk zagrają w Bełchatowie z tamtejszym GKS-em. Faworytem będzie nasz zespół, który nie przegrał sześciu ostatnich spotkań, a rywale znajdują się w strefie spadkowej.


reklama Grodzisk Mazowiecki

GKS Bełchatów to klub, który jeszcze nie tak dawno występował na boiskach Ekstraklasy. Z tego klubu w swoim czasie wielu zawodników trafiało do reprezentacji, a następnie do zachodnich klubów – jak Jacek Krzynówek, Mariusz Kukiełka, Łukasz Garguła, czy Radosław Matusiak. Dziś to nie jest ten sam klub, sezon rozpoczynał z czterema ujemnymi punktami za zaległości finansowe.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Obecnie „Brunatni” z sześcioma punktami zajmują miejsce w strefie spadkowej, a nawet jakby mieli te cztery „oczka” więcej, to wciąż byliby na trzecim miejscu od końca w tabeli. Ostatnie pięć spotkań to pasmo porażek bełchatowian, w których strzelili tylko jednego gola, a 13 tracili. Próżno tam szukać znanych nazwisk, ale rywal z pewnością łatwo punktów nie odda, zwłaszcza, że gra na swoim stadionie.

Na dodatek Pogoń musi sobie poradzić jutro bez Michała Zimmera, który pauzuje za cztery żółte kartki.

Sędzią sobotniego spotkania będzie Paweł Horożaniecki z Żar. Początek spotkania o godz. 16.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.