reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

11 2023

Pogoń gromi i zajmuje fotel lidera


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPogoń gromi i zajmuje fotel lidera - Grodzisk News


Aż siedem bramek zaaplikowali rywalom piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki na zakończenie rundy jesiennej. Wyjazdowa wygrana z Unią Skierniewice pozwoliła graczom Marcina Sasala na zajęcie fotela lidera.


Obie drużyny ostatnio urządziły sobie strzelanie. Pogoń w poprzedniej kolejce strzeliła Pilicy Białobrzegi sześć goli, a Unia Skierniewice dwa ostatnie spotkania wygrywała po 4:0. Można było się więc spodziewać, że bramek w tym spotkaniu nie zabraknie. Ale takiego przebiegu spotkania nikt raczej nie przewidywał...

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Już w ósmej minucie na prowadzenie graczy z Grodziska wyprowadził Oleksii Zinkevych. Po kolejnych ośmiu minutach było już 2:0 za sprawą Nikodema Niskiego. W 22. minucie Pogoń już wygrywała 3:0, a na listę strzelców wpisał się Aleksander Gajgier. Po 35. minutach spotkania było już 4:0 dla Pogoni – swoją okazję wykorzystał Dominik Gedek. W 42. minucie golem Adriana Dudzińskiego odpowiedzieli gospodarze. Do przerwy gracze Marcina Sasala prowadzili więc 4:1.

Po zmianie stron również skuteczniejsza była Pogoń. W 66.minucie swojego drugiego gola zdobył Gedek, a dwie minuty później Unia odpowiedziała bramką Mykyty Wasina. W 76. minucie arbiter wskazał na „wapno” i Pogoń stanęła przed szansą na zdobycie szóstego gola. Rzut karny wykorzystał Kamil Odolak. W 90. minucie wynik ustalił również Odolak.

Unia Skierniewice – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:7 (1:4)
Bramki: Dudziński 42’, Wasin 68’ – Zinkevych 8’, Niski 16’, Gajgier 22’, Gedek 35’, 66’, Odolak 77’ (k), 90’


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.