TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

19

11 2023

Pogoń gromi i zajmuje fotel lidera


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Aż siedem bramek zaaplikowali rywalom piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki na zakończenie rundy jesiennej. Wyjazdowa wygrana z Unią Skierniewice pozwoliła graczom Marcina Sasala na zajęcie fotela lidera.


Obie drużyny ostatnio urządziły sobie strzelanie. Pogoń w poprzedniej kolejce strzeliła Pilicy Białobrzegi sześć goli, a Unia Skierniewice dwa ostatnie spotkania wygrywała po 4:0. Można było się więc spodziewać, że bramek w tym spotkaniu nie zabraknie. Ale takiego przebiegu spotkania nikt raczej nie przewidywał...

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Już w ósmej minucie na prowadzenie graczy z Grodziska wyprowadził Oleksii Zinkevych. Po kolejnych ośmiu minutach było już 2:0 za sprawą Nikodema Niskiego. W 22. minucie Pogoń już wygrywała 3:0, a na listę strzelców wpisał się Aleksander Gajgier. Po 35. minutach spotkania było już 4:0 dla Pogoni – swoją okazję wykorzystał Dominik Gedek. W 42. minucie golem Adriana Dudzińskiego odpowiedzieli gospodarze. Do przerwy gracze Marcina Sasala prowadzili więc 4:1.

Po zmianie stron również skuteczniejsza była Pogoń. W 66.minucie swojego drugiego gola zdobył Gedek, a dwie minuty później Unia odpowiedziała bramką Mykyty Wasina. W 76. minucie arbiter wskazał na „wapno” i Pogoń stanęła przed szansą na zdobycie szóstego gola. Rzut karny wykorzystał Kamil Odolak. W 90. minucie wynik ustalił również Odolak.

Unia Skierniewice – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:7 (1:4)
Bramki: Dudziński 42’, Wasin 68’ – Zinkevych 8’, Niski 16’, Gajgier 22’, Gedek 35’, 66’, Odolak 77’ (k), 90’


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.