TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

05 2022

Pogoń Grodzisk znów zwycięska!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPogoń Grodzisk znów zwycięska! - Grodzisk News


Piłkarze grodziskiej Pogoni wygrywają kolejny arcyważny mecz w kontekście walki o utrzymanie w drugiej. Dziś w pokonanym polu czerwono-biali pozostawili drużynę Olimpii Elbląg i zachowują szansę pozostania w tej klasie rozgrywkowej.


Będzie o to bardzo trudno, bowiem do końca rozgrywek pozostały trzy kolejki, strata do miejsca nad strefą spadkową wynosi pięć punktów – Pogoń ma 31 oczek, a KKS Kalisz zajmujący ostatnią bezpieczną lokatę (14.) uzbierał jak dotychczas 36 punktów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodziskim piłkarzom nie można jednak odmówić ambicji i woli walki. Pokazali to także w niedzielnym meczu z Olimpią Elbląg przed własną publiczność. Spotkanie na stadionie przy al. Mokronoskich, było zacięte i wyrównane, ale większą inicjatywę i inwencję w ofensywie wykazywała Pogoń.

Starania zostały wynagrodzone jedyną bramką w tym starciu, a zdobył ją w drugiej połowie Jakub Kołaczek. Zawodnik Pogoni mocnym strzałem wpakował piłkę do siatki w 55. minucie i jak się później okazało – dał zwycięstwo drużynie.

Za tydzień, w sobotę czerwono biali zmierzą się na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Będzie to mecz 32. kolejki.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Olimpia Elbląg 1:0
Jakub Kołaczek 55’

Pogoń: 1. Artur Haluch - 75. Aleksander Theus (78, 8. Rafał Zembrowski), 21. Kacper Łoś, 27. Michał Gładysz, 20. Piotr Maślanka (82, 3. Mariusz Sławek) - 19. Jakub Apolinarski (68, 7. Mateusz Lisowski), 18. Piotr Owczarek, 6. Jakub Kołaczek, 13. Maciej Bortniczuk, 14. Michał Wrzesiński (78, 11. Michał Sacharuk) - 9. Jean Franco Sarmiento.

Olimpia: 27. Andrzej Witan - 7. João Guilherme, 3. Łukasz Sarnowski (57, 25. Adrian Piekarski), 10. Michał Czarny, 5. Kamil Wenger, 23. Miłosz Kałahur - 16. Bartosz Danowski (74, 18. Denys Ostrowśkyj), 14. Marcin Czernis, 8. Hubert Krawczun (57, 99. Dominik Kozera) - 9. Marcin Bawolik, 17. Jan Sienkiewicz (68, 11. Piotr Kurbiel).

żółte kartki: Apolinarski, Wrzesiński - Witan, Kozera, Czernis.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.