TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

11 2021

Pogoń gra z Sokołem. Celem trzy punkty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Pogoń GrodziskPogoń gra z Sokołem. Celem trzy punkty - Grodzisk News


Dzisiejszym meczem na własnym stadionie Pogoń Grodzisk Mazowiecki otworzy drugą rundę gier w drugiej lidze piłkarskiej. Rywalami podopiecznych Krzysztofa Chrobaka będą piłkarze Sokoła Ostróda.


Grodziska ekipa może mieć dobre skojarzenia z dzisiejszym przeciwnikiem, gdyż to właśnie Sokół był pierwszą drużyną, którą pokonała w rozgrywkach drugiej ligi. Na otwarcie sezonu czerwono-biali zwyciężyli w Ostródzie 2:0, a gole dla naszego zespołu zdobyli wówczas Wojciech Kalinowski i Jean Franco Sarmiento.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Sokoła nie można jednak lekceważyć, bo mimo ostatniego miejsca w tabeli, ostródzianie są waleczni, a poprzedniej kolejce stawili zdecydowany opór Garbarni Kraków i zdołał wywieźć z boiska rywala bezbramkowy remis, a miał nawet szansę, aby wygrać tamto spotkanie. To wynik, który każe grodziszczanom zachować dziś czujność, bo Garbarnia jest kandydatem do awans do pierwszej ligi.

Dla Pogoni będzie to ważny mecz zarówno ze względu na sytuację w tabeli, jak i z psychologicznego punktu widzenia. Wygrana dzisiaj dałaby podopiecznym Krzysztofa Chrobaka szansę wyjścia ze strefy spadkowej, a jednocześnie dodała pewności siebie przed następnym meczem ze Stalą Rzeszów – zdecydowanie najlepszym zespołem bieżących rozgrywek.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Ostróda | 20 listopada 2021 – G. 13:00 – Stadion Miejski, Grodzisk Mazowiecki
Sędzia: Szymon Lizak (Poznań)


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Donek nie dojechał na mecz.

Kosiniak-Kamysz kibic Pogoni i Ziemi Grodziskiej
20-11-2021 14:26

Właśnie dostali łupnia 1:3 i tyle w temacie.

sly
20-11-2021 20:41

Wszyscy byli pewni trzech punktów, drużyna wygrała już w szatni i niestety rzeczywistość to zweryfikowała. O ile Pogoń przegrała kilka spotkań z lepszymi zespołami, po walce i wykazując zaangażowanie, tak dziś jakby przeszli obok rywala. I to jest ostatni sygnał do działania, czas coś zmienić by w czerwcu na 100lecie klubu nie obudzić się w trzeciej lidze.

Andrzej
20-11-2021 22:27
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.