07 12 2019

Podziel się Gwiazdką z mieszkańcami w potrzebie

07.12.2019, godz.: 16:13
Podziel się Gwiazdką z mieszkańcami w potrzebie
fot. Ilustracyjna/ Urząd Gminy Pruszcz Gdański

Finał Szlachetnej Paczki to niejedyna kampania pomocowa w ten weekend w naszym regionie. Także dziś (7 grudnia) w Żabiej Woli ruszyła akcja „Podziel się gwiazdką” mająca na celu zbiórkę gwiazdkowych prezentów dla potrzebujących mieszkańców gminy.

Akcję organizuje Gminne Centrum Wolontariatu, które zachęca żabiowolan do włączenia się w świąteczną pomoc i podarowanie gwiazdki tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Bardzo mile widziane będą rzecz jasna artykuły spożywcze oraz zabawki.

Podarki zebrane przez wolontariuszy trafią do rodzin wytypowanych przez żabiowolski ośrodek pomocy społecznej. Przypomnijmy, że jeżeli chodzi o żywność, to najlepiej, by były to produkty o wydłużonym terminie przydatności do spożycia.

Chodzi zatem m.in. o olej, cukier, przetwory warzywne i owocowe, słodycze, konserwy, mąka i bakalie. Akcja potrwa do 14 grudnia.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579647030000)