26 03 2019

Podziel się dobrocią. Zbiórka żywności dla domu samotnej matki

26.03.2019, godz.: 10:03
Podziel się dobrocią. Zbiórka żywności dla domu samotnej matki
fot. bankzywnosci.pl

Milanowskie Przedszkole nr 1 organizuje zbiórkę darów dla podopiecznych domu samotnej matki „Chleb Życia” w Brwinowie. każdy z nas może wesprzeć tę szczytną inicjatywę, dzieląc się żywnością z potrzebującymi.

Zbiórka ruszyła 25 marca i potrwa do 22 maja (choć w regulaminie stoi 20 maja). Mile widziane będą wszelkie produkty żywnościowe o przedłużonym terminie przydatności do spożycia, jak makaron, kasza, mąka cukier, ryż olej, konserwy, ciastka. Ponadto można przekazywać środki higienicznie i środki czystości.

Dary przyjmuje Przedszkole nr 1 „Pod dębowym listkiem” w Milanówku
przy ul. Herberta 43. Przekazanie darów do Domu matek z dziećmi w Brwinowie odbędzie się 24 maja 2019 r.

Więcej informacji udzielą osoby odpowiedzialne za organizację zbiórki – Sandra Hoffmann i Aneta Rosner.  Tel.505878201 e-mail: anetarosner@gmail.com. Regulamin zbiórki tutaj. 

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.