TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

11

05 2015

Podziękowali za obywatelską postawę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Pan Krystian przyczynił się do zatrzymania czwórki sprawców kradzieży kosmetyków ze sklepu w Podkowie Leśnej. Za swoją postawę otrzymał podziękowania od policjantów. Wyrazy wdzięczności i drobny upominek przekazał mu także burmistrz Artur Tusiński.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy.  Pod koniec kwietnia do policjantów pełniących służbę w pobliżu stacji paliw na terenie Grodziska podszedł mężczyzna, który informował, że w budynku stacji rozpoznał osoby podejrzane o kradzież w Podkowie Leśnej. Z jego relacji wynikało, że dwóch mężczyzn oraz dwie kobiety są wewnątrz i grają na automatach. Dalsze czynności potwierdziły, że osoby w wieku od 17 do 27 lat  kilka godzin wcześniej zostały nagrane przez kamery monitoringu podczas kradzieży kosmetyków z podkowiańskiego sklepu. Właściciel placówki handlowej wycenił straty na 2 tys. zł. Część skradzionych rzeczy udało się odzyskać, policjanci natrafili także na przedmioty pochodzące z innych miejsc.

Mundurowi postanowili podziękować panu Krystianowi za pomoc oraz obywatelską postawę. Podczas czwartkowego spotkania mieszkaniec otrzymał list gratulacyjny przekazany przez komendanta powiatowego mł. insp. Dariusza Zalesińskiego oraz kierownik podkowiańskiego posterunku st. asp. Małgorzatę Witkowską. Do podziękowań przyłączył się także burmistrz Artur Tusiński, który wręczył panu Krystianowi drobny upominek.

Komendant Zalesiński podkreślił, że taka postawa  ma ogromne znaczenie społeczne, gdyż pokazuje, że wspólnie łatwiej zadbać o bezpieczeństwo i każdy może przyczynić się do jego poprawy.

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.