03 07 2020

„Podwórko Nivea” tym razem nie dla naszego regionu

03.07.2020, godz.: 07:51
„Podwórko Nivea” tym razem nie dla naszego regionu
fot. Mat. prasowe

Gmina Baranów, która jako jedyna z powiatu walczyła w tym roku o głosy w konkursie, w którym do były tzw. Podwórka talentów Nivea. Niestety zdobyła zbyt mało głosów.

Podwórka talentów Nivea, czyli jedyne w swoim rodzaju miejsca, które zostały zaprojektowane specjalnie po to, by integrować i zachęcać dzieci do ruchu na świeżym powietrzu. W 3 strefach każde z dzieci może indywidualnie rozwijać swoje talenty, a także spędzać czas z rówieśnikami i rodziną. To idealny sposób na łączenie nauki i ćwiczeń z zabawą.

Sportowa część Podwórka Nivea pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję i właściwy rozwój dziecka. Naukowa strefa zaciekawi dzieci i rodziców. Rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek. Wreszcie strefa artystyczna zbliża do siebie różne pokolenia. Wzmagając kreatywność i pomysłowość, bawi i uczy.

Można przekonać się o tym, odbywając wirtualny spacer po Podwórku –TUTAJ.

W tym roku gminie Baranów pozostaje tylko wirtualny spacer, ponieważ w głosowaniu internautów zajęła 56. miejsce wśród gmin do 20 tys. mieszkańców, zebrawszy 1342 głosy.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.