reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

22

07 2021

Podwórko Nivea dla Grodziska? Nie w tym roku


Grodzisk News


foto: Mat. prasowePodwórko Nivea dla Grodziska? Nie w tym roku - Grodzisk News


Zakończyło się internetowe głosowanie w ramach konkursu "Podwórko talentów Nivea". Stawką było wygranie , jedynych w swoim rodzaju miejsc zaprojektowanych specjalnie po to, by integrować i zachęcać dzieci do ruchu na świeżym powietrzu. Kandydatura Grodziska nie zdołała się przebić do czołówki.


reklama Grodzisk mazowiecki

W 3 strefach każde z dzieci może indywidualnie rozwijać swoje talenty, a także spędzać czas z rówieśnikami i rodziną. To idealny sposób na łączenie nauki i ćwiczeń z zabawą. Sportowa część Podwórka Nivea pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję i właściwy rozwój dziecka. Naukowa strefa zaciekawi dzieci i rodziców. Rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek. Wreszcie strefa artystyczna zbliża do siebie różne pokolenia. Wzmagając kreatywność i pomysłowość, bawi i uczy. Można przekonać się o tym, odbywając wirtualny spacer po Podwórku TUTAJ.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Z naszego regionu o Podwórko Nivea walczył Chrzanów Mały, ale zebrał 643 głosy w kategorii miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców znalazł się daleko za pierwszą piątką – na 131. miejscu.

Dla porównania: najlepsza w kategorii była miejscowości Skarszewy z ponad 45 tysiącami głosów.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.