reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

22

07 2021

Podwórko Nivea dla Grodziska? Nie w tym roku


Grodzisk News


foto: Mat. prasowePodwórko Nivea dla Grodziska? Nie w tym roku - Grodzisk News


Zakończyło się internetowe głosowanie w ramach konkursu "Podwórko talentów Nivea". Stawką było wygranie , jedynych w swoim rodzaju miejsc zaprojektowanych specjalnie po to, by integrować i zachęcać dzieci do ruchu na świeżym powietrzu. Kandydatura Grodziska nie zdołała się przebić do czołówki.


reklama Grodzisk mazowiecki

W 3 strefach każde z dzieci może indywidualnie rozwijać swoje talenty, a także spędzać czas z rówieśnikami i rodziną. To idealny sposób na łączenie nauki i ćwiczeń z zabawą. Sportowa część Podwórka Nivea pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję i właściwy rozwój dziecka. Naukowa strefa zaciekawi dzieci i rodziców. Rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek. Wreszcie strefa artystyczna zbliża do siebie różne pokolenia. Wzmagając kreatywność i pomysłowość, bawi i uczy. Można przekonać się o tym, odbywając wirtualny spacer po Podwórku TUTAJ.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Z naszego regionu o Podwórko Nivea walczył Chrzanów Mały, ale zebrał 643 głosy w kategorii miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców znalazł się daleko za pierwszą piątką – na 131. miejscu.

Dla porównania: najlepsza w kategorii była miejscowości Skarszewy z ponad 45 tysiącami głosów.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.