TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

16

09 2022

Podtrzymać dobrą passę. W sobotę mecz z Legionovią


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPodtrzymać dobrą passę. W sobotę mecz z Legionovią - Grodzisk News


Już jutro w Grodzisku zmierzą się ze sobą zespoły walczące o awans do II ligi – Pogoń Grodzisk podejmie Legionovię.


To będzie mecz pomiędzy zespołami, które dobrze weszły w ten sezon. Drużyna z Grodziska Mazowieckiego jeszcze w lidze nie przegrała i z dorobkiem 15 punktów zajmuje czwartą lokatę, a Legionovia smak porażki już zna, ale częściej wygrywała i ma o jedno oczko więcej co daje jej trzecie miejsce przed jutrzejszym meczem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podobieństwa na tym się nie kończą – zespół Mateusza Dudka w czterech ostatnich meczach zanotował remis 2:2 (z Olimpią Zambrów) oraz trzy kolejne zwycięstwa, a Legionovia 2:2 z ŁKS II Łódź i również trzy ostatnie mecze to komplet punktów. W sobotę 17 września ktoś na pewno straci punkty.

Zawodnicy Pogoni muszą szczególnie uważać na Szymona Wiejaka, który znajduje się w świetnej formie i jest liderem klasyfikacji strzelców III ligi. Gracz Legionovii strzelił 8 goli w pięciu ostatnich meczach (w trzech ostatnich kolejkach strzelał po dwie bramki na mecz), a łącznie ma na koncie 9 goli.

Mecz Pogoni z Legionovią odbędzie się jutro (17 września) o godz. 15.22 w Grodzisku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Ciekawe kiedy j.w. prezes-emeryt usunie archiwalny(pamiątkowy,zabytkowy, już nieco nieaktualny i pożółkły,podniszczony) plakat,afisz,baner(wybierz odpowiedni),upamiętniający fetę z okazji awansu do 2 ligi piłkarskiej. Ale to już było.....
były piłkarz


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.