29 03 2020

Podtrucie czadem w Budach-Grzybku. Kobieta i dziecko zabrani do szpitala

29.03.2020, godz.: 13:13
Podtrucie czadem w Budach-Grzybku. Kobieta i dziecko zabrani do szpitala
fot. GrodziskNews

W niedzielny poranek w jednym z domów w Budach-Grzybku doszło do podtrucia tlenkiem węgla. Dorosła kobieta i 12-letni chłopiec zostali zabrani do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

O szczegółach opowiada rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku. – O godz. 8.27 odebraliśmy zgłoszenie o zatruciu czadem w domu przy ul. Potockego w Budach-Grzybku. Po dotarciu naszych zastępów na miejsce okazało się, że mężczyzna, kobieta i 12-letni chłopiec o własnych siłach opuścili dom – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski. – Pomiary wykazały wysokie stężenie CO, jednak po przewietrzeniu pomieszczeń wszystko wróciło do normy – dodał.

Kobieta i chłopiec zostali zabrani do szpitala. – Ta dwójka trafiła do szpitala, ale ich życiu nie grozi niebezpieczeństwo – dodał Tryniszewski.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata