TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

09 2015

Podkowiański Spacer z ?Lalką?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W najbliższą sobotę wyruszy ?I Podkowiański Spacer z...?. Uczestnicy podczas przechadzki wysłuchają fragmentów ?Lalki? Bolesława Prusa.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Początek spaceru zaplanowano na godz. 11.00. Uczestnicy wyruszą spod biblioteki przy ul. Błońskiej 50 i odwiedzą pięć punktów w mieście ogrodzie. Pierwszy przystanek zaplanowano w Parku Miejskim, drugi na rogu al. Lipowej i ul. Kościelnej, trzeci w Parku Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, czwarty na ul. Słowiczej, a ostatni przy stacji WKD Podkowa Leśna Główna w kawiarni Wu-Cafe.

Na każdym z przystanków zostaną odczytane fragmenty ?Lalki?. W głośnym czytaniu powieści towarzyszyć będzie aktorka Joanna Jędryka.

Organizatorem imprezy jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie, która do udziału w spacerze zachęca również osoby z dysfunkcją narządu wzroku, dla których przygotowano egzemplarz ?Lalki? w wersji brajlowskiej.

Szczegółowe informacje (także w sprawie opiekuna dla uczestnika z dysfunkcją narządu wzroku) pod numerami telefonu 22 758 96 48 lub 571 271 770 i adresem mailowym dyrektor@mbp-podkowalesna.pl.

Patronem medialnym imprezy jest GrodziskNews.pl.

Mapka

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.