05 07 2020

Podkowiański pumptrack oficjalnie otwarty i gotowy na rowerowe wyczyny [FOTO]

05.07.2020, godz.: 19:26
Podkowiański pumptrack oficjalnie otwarty i gotowy na rowerowe wyczyny [FOTO]

W sobotę w Podkowie Leśnej wystartował pumptrack, czyli tor do rowerowych szaleństw. Podczas inauguracji nie brakowało entuzjastów dwóch kółek, którzy chętnie mierzyli się z nową konstrukcją. Prezentujemy kilka zdjęć z wydarzenia.

Pumptrack to rowerowy tor, który ma dużo szybkich zakrętów i muld, dzięki którym jazda po nim niemal nie wymaga pedałowania. Przypomina on trochę tor do narciarskiej jazdy po muldach. Torów rowerowych typu pumptrack jest coraz więcej w naszym regionie. Jakiś czas temu został zbudowany w Grodzisku, Brwinowie, a ma także powstać w Milanówku. Teraz czas także na Podkowę.

Mieszkańcy miasta ogrodu w sobotę mogli po raz pierwszy „rozpoznać bojem” konstrukcję przy ul. Brwinowskiej 30. Chętnych nie brakowało, a na imprezie panowała piknikowa atmosfera. W programie dnia znalazły się pokazy jazdy zawodniczej warsztaty z mistrzem Polski BMX Marcinem Oskierą, szkółka rowerowa, zabawa ma dmuchanym torze przeszkód.

A było tak…

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.