reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

06 2015

Podkowiańska Dycha nie spuszcza z tonu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Podkowiańska Dycha nie spuszcza z tonu - Grodzisk News


Szybkie bieganie, piękna pogoda i piknikowa atmosfera ? tak najkrócej można opisać trzecią edycję imprezy biegowej Podkowiańska Dycha, która odbyła się w minioną niedzielę.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

? W tym roku dopisało nam tak naprawdę wszystko, czego moglibyśmy sobie życzyć: była wspaniała pogoda, wypełnione listy biegaczy, wiele poprawionych rekordów życiowych i duże zainteresowanie ludzi wydarzeniami towarzyszącymi biegom ?mówi nam Katarzyna Tusińska z zespołu organizującego Podkowiańską Dychę. ? Ze sportowego punktu widzenia jesteśmy zadowoleni, ponieważ wielu zawodników uzyskało bardzo dobre dla siebie czasy, mimo nie najbardziej sprzyjającego temu ukształtowania trasy. W wielu miejscach przechodziła ona przecież przez tereny zalesione ? dodaje.

Oprócz startu głównego na 10 km, dużym zainteresowaniem cieszyły się również Bieg bez barier na 2,9 km oraz biegi dla najmłodszych na 400 i 800 m. Dla tych, którzy nie rywalizowali na trasie mnóstwo atrakcji zaoferowało również Miasteczko Biegowe, a w nim m.in. okazy brazylijskiego jiu-jitsu dla dzieci, prezentacja karate tradycyjnego, zajęcia MultiCross i CrossFit oraz rozgrzewka dla biegaczy prowadzona przez profesjonalnego trenera. Po raz pierwszy odbyły się zajęcia z gry w golfa ? uczestnicy poznali podstawy gry, dowiedzą się co to jest putt, approach oraz driver. fizjoterapeuci, udzielali porad i podpowiadali m.in. jak zmniejszyć pojawiające się dolegliwości bólowe. Dietetycy dokonywali pomiaru składu masy ciała i na podstawie wyników udzielali wskazówek żywieniowych wszystkim zainteresowanym.  Nie zabrakło również strefy rodzinnej.

Zresztą na starcie biegów podczas III Podkowiańskiej Dychy stawały także całe rodziny. ? Nowością podczas tej Dychy było wyłonienie zwycięzców biegu w klasyfikacji rodzinnej. Przyznaliśmy także nagrody dla najlepszego biegowo podkowianina oraz podkowianki. To także nowinka w porównaniu do innych tego rodzaju biegów ? zaznacza Katarzyna Tusińska. ? Widać, że z roku na rok impreza cieszy się rosnącym zainteresowaniem i to nie tylko lokalnej społeczności, lecz także całej rzeczy biegaczy z różnych zakątków Polski ? dodaje.

Patronem medialnym III Podkowiańskiej Dychy był portal GrodziskNews.pl.

 

💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.