TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

31

03 2021

Podkowa pyta mieszkańców o dodatkowy punkt szczepień. Wypowiedz się


Grodzisk News


foto: PixabayPodkowa pyta mieszkańców o dodatkowy punkt szczepień. Wypowiedz się - Grodzisk News


Podkowa Leśna uruchomiła ankietę, w której chce poznać opinie mieszkańców na temat szczepień przeciwko wiadomej chorobie. Pozwoli to zorientować się, czy w mieście ogrodzie jest potrzeba zorganizowania dodatkowego punktu medycznego.


reklama Grodzisk mazowiecki

Pytanie zawarte w ankiecie brzmi: „Czy wziąłby Pan / wzięłaby Pani udział w powszechnej akcji szczepień, jeśli miasto miałoby możliwość pozyskania większej ilości szczepionek przeciwko COVID-19 i zorganizowałoby specjalny punkt szczepień?”

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Czy organizować dodatkowy punkt szczepień przeciw COVID-19 w Podkowie Leśnej, na przykład w MOK? Chcemy zorientować się, czy byłoby zainteresowanie wśród mieszkańców – poinformował na swoim Facebooku Artur Tusiński, burmistrz Podkowy.

Ankieta dostępna jest TUTAJ . Wypowiedzieć się w niej mogą mieszkańcy w wieku od 18 do 65 lat.

Na odpowiedzi magistrat czeka do 4 kwietnia włącznie.

💬︎   dodaj komentarz

I W GARAŻACH STRAŻY ZROBIĆ PUNK SZCZEPIEŃ JAK PODAWAŁO MINISTERSTWO. SUPER CIEKAWE JAK Z ZACHOWANIE STERYLIZACJI TYCH SZCZEPIONEK,W TYCH GARAŻACH I INNYCH BZDURNYCH PUNKTACH GDZIE NIE JEST TO WSZYSTKO PRZYSTOSOWANE DO SZCZEPIEŃ LUDZI.
WOLNO SZCZEPIĆ TYLKO W SZPITALACH I PRZYCHODNIACH KTÓRE MAJĄ NA TO WYDANE POZWOLENIE I WYSZKOLONE PIELĘGNIARKI. NIE WYOBRAŻAM SOBIE ŻEBY STRAŻAK LUB FARMACEUTA MNIE SZCZEPIŁ.

NIK
01-04-2021 00:10
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.