reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

02 2023

Podkowa kontra Dendropolis. Biurokratycznego sporu ciąg dalszy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Artur Tusiński1 - Grodzisk News


Nie ustaje spór pomiędzy Podkową Leśna a stowarzyszeniem Dendropolis, choć nie raz opierał się już o sąd, a ten wydawał wyroki, wciąż toczy się biurokratyczna batalia między stronami. Tym razem burmistrz miasta ogrodu poinformował o złożeniu przez stowarzyszenie kolejnych wniosków o finansowe ukaranie Podkowy.


Komunikat w tej sprawie przekazał na swoim Facebooku burmistrz Artur Tusiński. – Na skutek składanych kolejnych wniosków przez Dendropolis o ukaranie finansowe Miasta Podkowa Leśna, Konserwator Zabytków nałożył karę 10 tys. zł za prace przy budowie stawu, na które wcześniej wydał pozwolenie - dwukrotnie (sic!). Od decyzji odwołujemy się, sądzić należy, że trafi do sądu, jak wszystkie poprzednie – napisał włodarz dodał.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Wcześniej toczyło się postępowanie w tej samej sprawie, które nie zakończyło się założeniem kary (Dendropolis jednak nie odpuściło). W tle mamy politykę, oby jesień przyniosła zmiany i powrót do merytorycznych rozstrzygnięć w postępowaniach administracyjnych – dodał.

O sprawie wcześniej pisaliśmy m.in. tutaj

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.