30 09 2020

Podejrzenie koronawirusa w baranowskim urzędzie. Obsługa tylko zdalna

30.09.2020, godz.: 13:06
Podejrzenie koronawirusa w baranowskim urzędzie. Obsługa tylko zdalna
baranow.pl

W poniedziałek informowaliśmy, że w Baranowie odbędzie się posiedzenie Rady Społecznej ds. CPK. Spotkanie się zaczęło, ale został przerwane w trakcie, gdy okazało się, iż niektórzy uczestnicy mogli mieć kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. Zdecydowano też o przejściu w urzędzie tylko na zdalną obsługę interesantów.

Na spotkaniu rady społecznej miał być wypracowywane decyzje dotyczące zapisów projektu ustawy specjalnej o CPK. Jedną z bardzo ważnych kwestii miało być omówienie warunków wywłaszczania gruntów pod inwestycję.

Niewiele jednak udało się zrobić. – Posiedzenie Rady Społecznej ds. CPK w dniu 28.09.2020 zostało przedwcześnie zakończone z powodu podejrzenia, że niektórzy uczestnicy mogli mieć kontakt z osobami zarażonymi koronawirusem – podał baranowski magistrat na swoim Facebooku.

To jednak nie był koniec perturbacji. – Od 29 września do odwołania Urząd Gminy w Baranowie przechodzi w tryb pracy zamkniętej, w związku z podejrzeniem kontaktu pracowników urzędu z osobą zarażoną koronawirusem. Interesanci nie będą wpuszczani do urzędu. Pisma proszę składać do urny przed urzędem lub mailowo. Telefon: 46 858 13 50. Mail: urzad@gmina-baranow.pl

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Podejrzenie koronawirusa w baranowskim urzędzie. Obsługa tylko zdalna”

  1. JSC pisze:

    Taka ważna inwestycja, a tu taka kompromitacja…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.