TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

09 2021

Podejrzany o przemyt marihuany z Hiszpanii zatrzymany w Brwinowie


Grodzisk News


Podejrzany o przemyt marihuany z Hiszpanii zatrzymany w Brwinowie - Grodzisk News


Pruszkowscy kryminalni zatrzymali 19-latka podejrzanego o przemyt marihuany z Hiszpanii do Polski. Młody mężczyzna trafił do aresztu.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Według ustaleń pionu operacyjnego, na teren gminy Michałowice miała dotrzeć przesyłka z zawartością sporej ilości narkotyków. Udało się również ustalić odbiorcę paczki. Funkcjonariusze odwiedzili mieszkanie członka rodziny podejrzanego. Znaleźli tam przesyłkę nadaną z Barcelony zaadresowaną na 19-latka. Zawierała ona dwie torby foliowe hermetycznie zapakowane z zawartością suszu roślinnego. Całość została zabezpieczona. Badania w laboratorium Komendy Stołecznej Policji wykazało, że była to marihuana.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

19-latek, na którego zaadresowana była owa paczka został zatrzymany na terenie gminy Brwinów i umieszczony w areszcie. – Zebrany przez dochodzeniowców z Michałowic materiał dowodowy, trafił do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie. Tam zatrzymany usłyszał zarzut   zorganizowania i realizacji przewozu znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Pruszkowie zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż trzy lata.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.