TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

09 2021

Podejrzany o przemyt marihuany z Hiszpanii zatrzymany w Brwinowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Podejrzany o przemyt marihuany z Hiszpanii zatrzymany w Brwinowie - Grodzisk News


Pruszkowscy kryminalni zatrzymali 19-latka podejrzanego o przemyt marihuany z Hiszpanii do Polski. Młody mężczyzna trafił do aresztu.


Według ustaleń pionu operacyjnego, na teren gminy Michałowice miała dotrzeć przesyłka z zawartością sporej ilości narkotyków. Udało się również ustalić odbiorcę paczki. Funkcjonariusze odwiedzili mieszkanie członka rodziny podejrzanego. Znaleźli tam przesyłkę nadaną z Barcelony zaadresowaną na 19-latka. Zawierała ona dwie torby foliowe hermetycznie zapakowane z zawartością suszu roślinnego. Całość została zabezpieczona. Badania w laboratorium Komendy Stołecznej Policji wykazało, że była to marihuana.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

19-latek, na którego zaadresowana była owa paczka został zatrzymany na terenie gminy Brwinów i umieszczony w areszcie. – Zebrany przez dochodzeniowców z Michałowic materiał dowodowy, trafił do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie. Tam zatrzymany usłyszał zarzut   zorganizowania i realizacji przewozu znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Pruszkowie zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż trzy lata.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.