26 05 2020

Podejrzany o kradzież uchwycony okiem kamery

26.05.2020, godz.: 19:23
Podejrzany o kradzież uchwycony okiem kamery
fot. KPP Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci zatrzymali 37-latka podejrzanego o nocną kradzież w jednej z restauracji w mieście. Mężczyzna został zauważony przez operatora monitoringu miejskiego.

W trakcie nocnego dyżuru policjanci otrzymali informację od operatora monitoringu wizyjnego na temat osoby, która mogła dopuścić się kradzieży na tyłach restauracji. Na miejsce pojechał patrol, a funkcjonariusze zauważyli nieopodal mężczyznę z wózkiem transportowym.

Wiózł na nim dwie butle gazowe. – Wyjaśnienia niezadowolonego ze spotkania 37–latka nie przekonały mundurowych i mężczyzna został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli znalezione przy nim rzeczy – podaje grodziska komenda policji.

Wkrótce na miejsce dotarł właściciel restauracji, który potwierdził, że wózek i butle należą do wyposażenia lokalu. Wartość tych przedmiotów wyceniono na 600 złotych.

37-letni podejrzany został natomiast zabrany na komendę, gdzie postawiono mu zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi nawet pięć lat więzienia.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.