TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

10 2023

Pociągiem bezpośrednio z Grodziska do Krakowa czy Wrocławia? Czemu nie...


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Dobra wiadomość dla mieszkańców. Z Grodziska pociągiem dojedziemy w różne rejony Polski.


Z Grodziska dotrzemy nie tylko do Krakowa, lecz także Zakopanego, uzdrowiskowej Krynicy Zdroju, Katowic czy Nowego Targu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Wszyscy preferujący północny kierunek dojadą koleją do Malborka, Gdańska, Sopotu czy Gdyni. Zapatrzonych w zachód pociąg z Grodziska Mazowieckiego zawiezie do Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego, Ostrowa Wielkopolskiego, Poznania, Opola, Wrocławia aż po Jelenią Górę i Szklarską Porębę Górną – poinformował grodziski magistrat na Facebooku.

–PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. proponują podróżnym również wizytę w czeskiej Pradze - połączenie również dostępne ze stacji Grodzisk Mazowiecki – dodaje magistrat.

Siatkę połączeń można sprawdzić w Portalu Pasażera – TUTAJ.

I tak na przykład do Krakowa uruchomiono z Grodziska dwa połączenia: jedno poranne, drugie późnowieczorne; podobnie sytuacja ma się w przypadku podróży do Wrocławia. Do Gdańska, Malborka i Sopotu pojedziemy bezpośrednio w godzinach popołudniowych, do Zakopanego po godz. 8.30.

Do Poznania i Ostrowa Wielkopolskiego dotrzemy dwoma połączeniami: rano i w ciągu dnia. Bezpośredni pociąg do Pragi zatrzyma się zaś w Grodzisku o 5:32, by w stolicy Czech być po ośmiu godzinach.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

{link=https://portalpasazera.pl/WynikiWyszukiwania?id=NfqHsDH8V1gPypbscc2Fpf5O7CeQc09Yscc2BvPEZJFMVACsetKd15scc2FbK6Dnwbck9PbrSbW51o7zcJvam3fQX6Qn5cC8rR87XXySrKQzscc2BnFBn3Bq5sHzxAGvfRPcdlTbfVRJYQBwC1sDPO24uscc2BE68PMwxPdoTELbb4LqFNyOJCgLFnX1scc2B1ZXp12scc2BVeJUXDV1n4FSZhxiYSfJ5iPdfrySifYm0IFndo6afwuUhorJRMob2tXbK8gXlhBmGz4eSaFpMuJvnE7X}


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.