TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

10 2023

Pociągiem bezpośrednio z Grodziska do Krakowa czy Wrocławia? Czemu nie...


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Dobra wiadomość dla mieszkańców. Z Grodziska pociągiem dojedziemy w różne rejony Polski.


Z Grodziska dotrzemy nie tylko do Krakowa, lecz także Zakopanego, uzdrowiskowej Krynicy Zdroju, Katowic czy Nowego Targu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Wszyscy preferujący północny kierunek dojadą koleją do Malborka, Gdańska, Sopotu czy Gdyni. Zapatrzonych w zachód pociąg z Grodziska Mazowieckiego zawiezie do Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego, Ostrowa Wielkopolskiego, Poznania, Opola, Wrocławia aż po Jelenią Górę i Szklarską Porębę Górną – poinformował grodziski magistrat na Facebooku.

–PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. proponują podróżnym również wizytę w czeskiej Pradze - połączenie również dostępne ze stacji Grodzisk Mazowiecki – dodaje magistrat.

Siatkę połączeń można sprawdzić w Portalu Pasażera – TUTAJ.

I tak na przykład do Krakowa uruchomiono z Grodziska dwa połączenia: jedno poranne, drugie późnowieczorne; podobnie sytuacja ma się w przypadku podróży do Wrocławia. Do Gdańska, Malborka i Sopotu pojedziemy bezpośrednio w godzinach popołudniowych, do Zakopanego po godz. 8.30.

Do Poznania i Ostrowa Wielkopolskiego dotrzemy dwoma połączeniami: rano i w ciągu dnia. Bezpośredni pociąg do Pragi zatrzyma się zaś w Grodzisku o 5:32, by w stolicy Czech być po ośmiu godzinach.

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.