05 09 2018

Pociągi pojadą we wrześniu. Tymczasowe wejście na peron w Milanówku

05.09.2018, godz.: 13:06
Pociągi pojadą we wrześniu. Tymczasowe wejście na peron w Milanówku

24 września kolejarze zamierzają przywrócić rozkładowy ruch na wszystkich – prócz Pruszkowa – stacjach modernizowanej linii 447. Na stacji w Milanówku wciąż będą prowadzone prace. W związku z tym funkcjonować ma tymczasowe wejście na peron od strony ul. Warszawskiej.

Od 24 września pociągi na linii grodziskiej będą jeździły z prędkością 80 km/h. Kontynuowane będą prace wykończeniowe na peronach i w przejściach podziemnych. We Włochach, Ursusie, Piastowie, Parzniewie, Brwinowie i Milanówku uruchomione zostaną tymczasowe, bezpieczne dojścia do peronów w poziomie szyn. Rozkład jazdy będzie uwzględniał takie rozwiązanie. Na stacji w Pruszkowie będzie jeszcze szeroki zakres prac. Roboty będą obejmowały peron i wiatę oraz przejście podziemne. Po ich zakończeniu, otwarty będzie peron i drugi tor.

Właśnie z uwagi na tymczasowe przejście na peron w Milanówku, władze miasta ogrodu podjęły decyzję o ułatwieniu mieszkańcom dotarcia do niego. – Tymczasowe wejście na peron będzie usytuowane od ul. Warszawskiej naprzeciwko sklepu ogrodniczego. W tej sytuacji Burmistrz Miasta Milanówka podjęła decyzję o zorganizowaniu transportu miejskiego  w celu ułatwienia dostępu mieszkańcom północnej części miasta do wejścia na peron PKP od ul. Warszawskiej. Tam też zostanie postawiony biletomat – podał magistrat

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.