TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

06 2022

Pociąg „Słoneczny” wkrótce wyruszy w trasę, wcześniej przedsprzedaż biletów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Koleje Mazowieckie/Mat. prasowePociąg „Słoneczny” wkrótce wyruszy w trasę, wcześniej przedsprzedaż biletów - Grodzisk News


25 czerwca na trasy wyruszą pociągi Słoneczny i Słoneczny Bis. Pierwszy kursował będzie do Ustki, a drugi do Gdyni w weekendy i dni świąteczne. 18 czerwca natomiast ruszy przedsprzedaż biletów na oba „słoneczne” połączenia.


To już 16. odsłona sezonowego kursowania pociągów uruchamianych przez Koleje Mazowieckie. – W tym roku zarówno on, jak i „Słoneczny – BIS” będzie zestawiony z nowoczesnych, piętrowych wagonów, przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wyposażone są one również w przewijaki, aby zapewnić odpowiednie warunki podróży dla rodzin z małymi dziećmi. Dodatkową zaletą jest także możliwość bezpłatnego przewiezienia roweru. Ponadto, Koleje Mazowieckie gwarantują również bezpłatne przejazdy dla wszystkich czworonogów – poinformował przewoźnik.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Już od najbliższej soboty będzie można kupić bilety na wakacyjne pociągi Kolei Mazowieckich. Bilet normalny z Warszawy do Ustki kosztuje 75 zł, do Trójmiasta natomiast 60 zł. Mamy też specjalną ofertę dla osób, które chcą odbyć podróż ze Słupska do Ustki. Bilet normalny na tę trasę kosztuje zaledwie 6,48 zł. Wiemy również, że nasza oferta wakacyjna cieszy się szczególnym zainteresowaniem osób młodych, zwłaszcza studentów, którzy w tym roku pojadą z Warszawy do Trójmiasta za niecałe 30 zł, do Ustki natomiast za ok. 37 zł. Ponadto, dużym plusem naszej wakacyjnej oferty jest także czas przejazdu. Podróż z Warszawy do Trójmiasta to niecałe 3 godziny, natomiast do Ustki to niemal 5,5 godziny – mówi Dariusz Grajda, członek zarządu Kolei Mazowieckich.

Bilety będą dostępne w kasach, biletomatach oraz aplikacjach mobilnych.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Szkoda, że pociąg nie ma przedłużonej trasy do Grodziska....

ja
15-06-2022 10:55
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.