TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

09 2022

Pociąg potrącił łosia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPociąg potrącił łosia - Grodzisk News


W czwartkowy poranek w Starych Budach pociąg jadący do czeskiej Pragi potrącił łosia. Nikt z podróżnych nie ucierpiał. Zwierzę zginęło na miejscu.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W miejscowości Stare Budy na Centralnej Magistrali Kolejowej pociąg uderzył w łosia. Lokomotywa została uszkodzona i nie nadaje się do jazdy. Pociąg stoi i oczekuje na drugi pociąg żeby przesadzić pasażerów. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej i policjanci – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło około godz. 6.00 – Otrzymaliśmy zgłoszenie, że w Starych Budach pociąg potrącił łosia. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnych z terenu powiatu żyrardowskiego, a także jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Zwierzę zostało potrącone przez pociąg relacji Warszawa Zachodnia – Praga – mówi nam Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Oficer prasowy grodziskiej straży podaje, że w wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległa lokomotywa, natomiast nikt ze 130 osób, które podróżowały pociągiem nie został ranny. – Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pomocy podróżnym przy przesiadce do zastępczego pociągu podstawionego na sąsiednim torze – dodaje Krzysztof Stefaniak.

Strażacy zakończyli działania na miejscu zdarzenia o godz. 7.14.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.