reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

05 2024

Pobił szwagra, został objęty dozorem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Policjanci z Jaktorowa zatrzymali 42-latka, który pobił starszego o ponad 20 lat szwagra. Poszkodowany doznał poważnych obrażeń ciała i trafił do szpitala.


Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze rodzinnej na jednej z posesji na terenie gminy Jaktorów. Gdy przyjechali pod wskazany adres ustalili, że 64-letni mężczyzna został zaatakowany przez swojego 42-letniego szwagra. – Mężczyzna z obrażeniami tułowia, głowy i twarzy trafił do szpitala. Niedługo po zdarzeniu policjanci zatrzymali wskazanego sprawcę uszkodzenia ciała – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Sprawę przekazano żyrardowskiej prokuraturze. Prokurator zdecydował, że 42-letni agresor został objęty policyjnym dozorem. Ponadto wydano mu zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego na odległość 30 metrów.

Za spowodowanie uszkodzenia ciała można nawet na pięć lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.