TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

05 2022

Po kolejny finał mistrzostw Polski. Kibicuj Bogorii w hali przy Westfala za darmo!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Dartom Bogoria GrodziskPo kolejny finał mistrzostw Polski. Kibicuj Bogorii w hali przy Westfala za darmo! - Grodzisk News


Tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk są o krok od awansu do finału mistrzostw Polski po zwycięstwie w pierwszym pojedynku AZS AWFiS Baltą Gdańsk (3:2) mecz był jednak bardzo zacięty, więc dzisiejsze starcie zapowiada się nie mniej emocjonująco!


W drugiej parze półfinałowej obecny mistrz Polski Dekorglass Działdowo po bardzo wyrównanym meczu przegrał z Lotto Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz 2:3 Rewanż już dziś o 15.00 w Bydgoszczy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

 Zwycięzcy obu półfinałów zmierzą się ze sobą w wielkim finale LOTTO Superligi. W rywalizacji finałowej rozgrywany jest tylko jeden mecz. W zeszłym sezonie po tytuł mistrzowski sięgnął Dekorglass, który pokonał 3:1 w Gdańsku Bogorię. W tym sezonie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego walczą o ósmy tytuł najlepszej drużyny w kraju. 

Rewanż w naszej drużyny w grodziskiej hali przy Westfala zaplanowany został na niedzielę o godzinie 16. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Świetny sposób na emocjonujące niedzielne popołudnie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.