reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

14

06 2021

Plenerowe kino na leżakach powraca do grodziska


Grodzisk News


foto: PixabayPlenerowe kino na leżakach powraca do grodziska - Grodzisk News


Po przerwie na jeden sezon tego lata w Grodzisku ponownie obejrzymy filmy w kinie na leżakach. Pierwszy seans już 26 czerwca.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zeszłego lata kino na leżakach zostało zastąpione przez kino samochodowe. W tym sezonie jednak będzie już dobrze znana i lubiana przez mieszkańców formuła kina pod chmurką. Zaplanowano cztery nie byle jakie seanse.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Na początek obejrzymy obsypany nagrodami, m.in  Złotą Palmą w Cannes, czterema Oscarami (m.in. za najlepszy film i reżyserię) i Złotym Globem, film „Parasite”. Start seansu o godz. 22.00.
 
„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i brakowi skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

A gdzie ten leżak trzeba będzie postawić ?

KasiaGM
14-06-2021 22:29

Park gminny Stawy Walczewskiego został kompletnie zagracony, Stawy Goliana nie nadają się, to może w Parku Skarbków?

Psik
15-06-2021 10:02

z parku skarbkow już nie zostało nic z parku, dycho z głośnika z tej restauracji zamiast ptaków śpiew, zrób panie burmustrzu restauracje tam gdzie ludziom hałas nie przeszkadza a nie w małym ciasnym parku, w dodatku w miescie nie ma terenow zielonych, wszystko betonujecie!

Majka
16-06-2021 00:59

pokaż wszystkie komentarze (6)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.