reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

12 2021

Planowane wyłączenia wody


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPlanowane wyłączenia wody - Grodzisk News


Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji poinformował o kolejnych wyłączeniach wody. Tym razem obejmą one dwie miejscowości.


Wodociągowcy kontynuują prace na sieci wodociągowej. Wczoraj prowadzili roboty w Chrzanowie Dużym w związku z czym wody przez kilka godzin nie mieli mieszkańcy ul. Marchewkowej oraz posesje znajdujące się pod adresami Chrzanów Duży numery od 17 do 30. W przyszłym tygodniu natomiast zapowiedziano kolejne wyłączenia. Obejmą one znów Chrzanów Duży, ale również i Mały.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

ZWiK poinformował, że w najbliższy wtorek w godzinach 8.00–16.00 nastąpi przerwa w  dostawie wody dla mieszkańców Chrzanowa Dużego od nr 1 do nr 22, a także dla mieszkańców Chrzanowa Małego (numery od 1 do 19 oraz ulice Karmelowa i Partyzantów).


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.