TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

05 2022

Planowane wyłączenia wody


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPlanowane wyłączenia wody - Grodzisk News


Jak poinformowali wodociągowcy, tuż po majówce zaplanowano wyłączenia wody na terenie Henryszewa i Książenic.


Na terenie gminy Jaktorów trwa rozbudowa sieci wodociągowej. W związku z pracami, które będą prowadzone w ulicach Wschodniej i Południowej w Henryszewie mieszkańcy wielu ulic w tej miejscowości muszą się liczyć w utrudnieniami w dostępie do bieżącej wody. Jak podaje gmina, wyłączeń należy się spodziewać w dniach od 4 do 6 maja włącznie w godzinach 8.30–14.30. Wody mogą nie mieć odbiorcy z ulic: 11 Listopada, Klonowej, Modrzewiowej, Spokojnej, Jarzębinowej, Wspólnej, Jasnej, Fredry, Księdza Ściegiennego, Rejtana, Księdza Popiełuszki, Generała Okulickiego, Miodowej, Jaśminowej, Grota Roweckiego, Mazowieckiej, Górskiej oraz Topolowej wraz z ulicami bocznymi. Urzędnicy proszą o wyrozumiałość i wcześniejsze zrobienie zapasów wody.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z kolei grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji poinformował, że w związku z pracami na sieci wodociągowej 5 maja nastąpi wyłączenie wody dla mieszkańców ul. Młodości 3 i 5 w Książenicach. Przerwę zaplanowano na godziny od 8.00 do 15.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.