TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

11 2015

Plan inwestycyjny skromny, ale umiejętnie skrojony


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Plan inwestycyjny skromny, ale umiejętnie skrojony - Grodzisk News


W grudniu Podkowa Leśna uchwalać będzie budżet miasta na 2016 rok. Choć włodarze są w trakcie opracowywania jego koncepcji, to już wiadomo, że pieniędzy na inwestycje będzie mniej ze względu na konieczność spłaty wierzytelności wynikających z procesów sądowych w sprawie budowy szkoły. Burmistrz Artur Tusiński zapowiada jednak, że magistrat postara się ?wycisnąć? na inwestycje jak najwięcej.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Choć rok 2016 jeszcze się nie zaczął już teraz podkowiańscy włodarze muszą myśleć o zabezpieczeniu pieniędzy na spłatę ewentualnych wierzytelności, chodzi o kwotę rzędu 2 mln zł. ? To pieniądze, które tak naprawdę oddajemy za darmo, a moglibyśmy przeznaczyć je na inwestycje. Dość powiedzieć, że gdyby nie to, mielibyśmy na różnego rodzaju zadania około 3 mln zł. A tak na przyszłoroczne wydatki inwestycyjne możemy zaplanować mniej więcej 900 tysięcy ? wyjaśnia burmistrz Tusiński.

Gospodarz Podkowy podkreśla jednocześnie, że dysponując ograniczonymi środkami. Miasto zamierza umiejętnie skroić plan inwestycji. Co to oznacza w praktyce? ? Chcemy skoncentrować się na zadaniach, na które będziemy mogli uzyskać jak największe dofinansowanie ze środków zewnętrznych. Jednocześnie będziemy się starać jak najmniej pieniędzy oddać z tytułu procesów za szkołę. Chcę, abyśmy jak najszybciej wyszli na prostą ? deklaruje Tusiński.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.