reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

05 2024

Place zabaw przy ul. Zielony Rynek doczekają się modernizacji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Już niebawem place zabaw znajdujące się przy szkole i przedszkolu przy ul. Zielony Rynek w grodziskich Łąkach zyskają nowe oblicze. Miasto szuka firmy, która zmodernizuje oba obiekty.


Rodzice dzieci uczęszczających do grodziskiej „czwórki” oraz do przyległego przedszkola od dawna dopominają się o zmodernizowanie placów zabaw. Inwestycja napotkała pewne problemy (projektant nie wywiązywał się z harmonogramu i gmina musiała szukać innego wykonawcy dokumentacji) i plac zabaw wciąż nie jest w najlepszym stanie. Ale to niebawem się zmieni...

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk ogłosił przetarg na remont i modernizację istniejących placów zabaw przy ulicy Zielony Rynek w Grodzisku Mazowieckim: na terenie Przedszkola nr 5 im. Pszczółki Mai, oraz na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 im. J. Joteyko.

Na obu placach zostanie wykonana nowa nawierzchnia tzw. nawierzchnia bezpieczna (poliuretanowo-gumowa) na podbudowie z kruszywa. Na placu przy przedszkolu urządzenia zabawowe zostaną wyczyszczone i odmalowane, pojawią się także nowe urządzenia, a piasek z piaskownicy zostanie wymieniony. Przy szkole pojawią się nowe zabawki, zostanie zamontowane nowe ogrodzenie. Na obu obiektach zostaną również wykonane nasadzenia.

Kiedy dzieci z przedszkola i uczniowie będą mogli się cieszyć z nowych placów zabaw? Termin realizacji wyznaczono na 90 dni od daty podpisania umowy z wykonawcą, więc oba obiekty powinny być gotowe do rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Place zabaw przy ul. Zielony Rynek doczekają się modernizacji - Grodzisk NewsZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.