TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

05 2024

Place zabaw przy ul. Zielony Rynek doczekają się modernizacji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Place zabaw przy ul. Zielony Rynek doczekają się modernizacji - Grodzisk News


Już niebawem place zabaw znajdujące się przy szkole i przedszkolu przy ul. Zielony Rynek w grodziskich Łąkach zyskają nowe oblicze. Miasto szuka firmy, która zmodernizuje oba obiekty.


Rodzice dzieci uczęszczających do grodziskiej „czwórki” oraz do przyległego przedszkola od dawna dopominają się o zmodernizowanie placów zabaw. Inwestycja napotkała pewne problemy (projektant nie wywiązywał się z harmonogramu i gmina musiała szukać innego wykonawcy dokumentacji) i plac zabaw wciąż nie jest w najlepszym stanie. Ale to niebawem się zmieni...

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk ogłosił przetarg na remont i modernizację istniejących placów zabaw przy ulicy Zielony Rynek w Grodzisku Mazowieckim: na terenie Przedszkola nr 5 im. Pszczółki Mai, oraz na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 im. J. Joteyko.

Na obu placach zostanie wykonana nowa nawierzchnia tzw. nawierzchnia bezpieczna (poliuretanowo-gumowa) na podbudowie z kruszywa. Na placu przy przedszkolu urządzenia zabawowe zostaną wyczyszczone i odmalowane, pojawią się także nowe urządzenia, a piasek z piaskownicy zostanie wymieniony. Przy szkole pojawią się nowe zabawki, zostanie zamontowane nowe ogrodzenie. Na obu obiektach zostaną również wykonane nasadzenia.

Kiedy dzieci z przedszkola i uczniowie będą mogli się cieszyć z nowych placów zabaw? Termin realizacji wyznaczono na 90 dni od daty podpisania umowy z wykonawcą, więc oba obiekty powinny być gotowe do rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Place zabaw przy ul. Zielony Rynek doczekają się modernizacji - Grodzisk NewsZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.