reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

02 2023

Plac zabaw za niecałe 340 tys. zł?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Aż 11 firm stanęło do przetargu dotyczącego przebudowy placu zabaw przy Przedszkolu nr 7 znajdującym się przy ul. Kopernika. Prawdopodobnie inwestycja będzie ponad 100 tys. zł tańsza niż zakładano.


Urząd zamierzał przeznaczyć na ten cel 450 tys. zł. Okazuje się jednak, że do realizacji zadania wyznaczy znacznie mniejsza kwota. Wczoraj (24 lutego) urzędnicy otworzyli oferty na przebudowę placu zabaw przy przedszkolu przy ul. Kopernika. Z 11 złożonych ofert aż siedem mieści się w zakładanym budżecie. Dwie z nich opiewają na około 340 tys. zł i prawdopodobnie tyle ostatecznie będzie kosztowała ta inwestycja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. W ramach zadania wykonawca zdemontuje zarówno istniejące zabawki, jak i nawierzchnię placu. W ich miejsce zainstalowane zostaną nowe urządzenia do zabawy dla dzieci, takie jak domek, dwie piaskownice, dwie potrójne huśtawki, dwie zabawki typu „sprężynowiec”, samochodzik, dwa zestawy zabawowe. Dodatkowo na całym terenie pojawi się nawierzchnia bezpieczna, dookoła będą też ławki do spoczynku dla opiekunów pilnujących dzieci.

Plac zabaw powinien być gotowy do końca maja.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

1

1
25-02-2023 21:07
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.