reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

02 2023

Piotr Bukartyk na Dzień Kobiet w Milanówku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Milanowskie Centrum KulturyPiotr Bukartyk na Dzień Kobiet w Milanówku - Grodzisk News


Z okazji Dnia Kobiet Milanówek szykuje świetną muzyczną niespodziankę. Oto 8 marca w Starym Kinie wystąpi Piotr Bukartyk w towarzystwie zespołu Ajagore.


Piotr Bukartyk to znakomity tekściarz i nstrumentalista, obdarzony również charakterystycznym wokalem. Wielu z nas kojarzy go ze świetnej muzyczno-satyrycznej współpracy z Wojciechem Mannem nazwanej jako Duet Egzotyczny Bukman. A duet ów jeszcze wcześniej przez długi czas współpracował na falach eteru radiowej Trójki.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W Milanówku z okazji Dnia Kobiet Bukartyk wystąpi z instrumentalistami z grupy Ajagore, którzy nie dają się zazamknąć w żadne od jazzu, przez rhythm and bluesa, amerykański folk, country i nasze tradycje ludowe.

–Właśnie owi panowie uświetnią Dzień Kobiet w Milanówku. Widzimy się na koncercie w Starym Kinie, 8 marca o godzinie 19:00 – zachęcają organizatorzy koncertu.

Bilety do nabycia w MCK lub do zarezerwowania telefonicznie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.