reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

19

02 2024

Piotr Bałtroczyk ze stand-upem w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: ArchiwumPiotr Bałtroczyk ze stand-upem w Grodzisku - Grodzisk News


Znany komik i konferansjer Piotr Bałtroczyk wystąpi na scenie w Grodzisku z nowym programem stand-upowym. Jego kwietniowy show nosić będzie sporo mówiący tytuł: „Starość nie jest dla mięczaków”. Zaintrygowani? Ciekawość zaspokoicie już 8 kwietnia.


Organizatorzy występu komika zapowiadają go tak: Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: „Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”.  To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka – mówią.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś,  że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy. Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków. Z BE – jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz – „słowa sypią się jak g**no z barana”. BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.  Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności – dodają.

Czego jeszcze można spodziewaźć się po programie artysty w zasadzie wszystkiego z czego już go znamy, a zarazem z pełnych przekąsu komentarzy do współczesnych wydarzeń. – Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek Bałtroczyka do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek w Telecasterach – mówią organizatorzy wydarzenia.

To odbędzie się 8 kwietnia w sali widowiskowej CK.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Ciekawe jak liczna będzie widownia spragniona czerstwych żartów ale wykonywanych przez pana z telewizji?

bodnarowiec
20-02-2024 07:21

@bodnarowiec - a może jednak masz coś ciekawszego do powiedzenia?

Ciekawski
20-02-2024 13:59
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.