TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

10 2021

Pijany wjechał w ogrodzenie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaPijany wjechał w ogrodzenie - Grodzisk News


21-latek w stanie nietrzeźwości wjechał samochodem w ogrodzenie jednej z posesji w Grodzisku. Mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Tuż przed północą grodziscy policjanci zostali wezwani na jedną z ulic w mieście. Gdy dojechali na miejsce, zastali dwóch mężczyzn stojących przy rozbitym BMW, które wjechało w ogrodzenie. Obaj twierdzili, że jechali tym autem, ale żaden nie chciał się przyznać do kierowania nim. Okazało się, że obaj maja ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci zabrali ich na grodziską komendę, aby ustalić przebieg zdarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ostatecznie policjantom udało się ustalić kto prowadził auto. – Podczas dalszych czynności policjanci ustalili który z zatrzymanych siedział za kierownicą BMW w chwili kolizji. Oprócz stwierdzonego stanu nietrzeźwości okazało się, że 21-latek ma dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości i nie stosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, który obowiązywał go jeszcze przez rok – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Za swoje zachowanie zatrzymany 21-latek może nawet na pięć lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

A ile w Polsce trzeba mieć aktywnych zakazów prowadzenia pojazdów, żeby przestać jeździć ?

Yayetz
06-10-2021 12:34

Niektórzy mają 3 albo cztery i nadal śmigają. Widać Grodzisku sąd ma to w nosie. Ale jak kogoś pozabijają to będzie dopiero: "Jak do tego doszło, nie wiem..."

Mlodszy Srarszy
06-10-2021 15:08

Szkoda, że w tym artykule nie ma nic prawdziwego 🤣 same kłamstwa na zapchanie dziury samochodem było mitsubishi a kierowcy byli spokojnie po 30

Obserwator
10-10-2021 00:27

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.