TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

12 2021

Pijany kierowca ciężarówki z naczepą. Miał ponad trzy promile


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaPijany kierowca ciężarówki z naczepą. Miał ponad trzy promile - Grodzisk News


Dwa dni przed świętami kierowca samochodu osobowego ują w Alejach Jerozolimskich w Pruszkowie 49-letniego kierowcę ciężarówki z naczepą, który wsiadł za kierownicę, mimo trzech promili alkoholu w organizmie. Dodatkowo 49-latek odpowie za uderzenie w twarz świadka, który uniemożliwił mu dalszą jazdę.


Do zdarzenia doszło w środę po południu. – kierujący samochodem osobowym zauważył zwisająca na przewodach przednią lampę w samochodzie ciężarowym. Mężczyzna zatrzymał sie na poboczy i dawał sygnały kierującemu tirem, aby się zatrzymał. Gdy ten stanął i chciał wysiąść z szoferki przewrócił się – opisuje przebieg zdarzeń kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Kierujący tirem, w trakcie rozmowy ze świadkiem bełkotał i nie potrafił utrzymać równowagi. Świadek zabrał mu kluczyki i zadzwonił na 112. Jeszcze przed przyjazdem policjantów kierowca tira uderzył w twarz zgłaszającego próbując zabrać mu kluczyki, wówczas został przez niego obezwładniony ˜– dodaje.

Kierowca ciężarówki został przekazany patrolowi, policji który wkróte zjawił się na miejscu. – Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał 3,08 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Wkrótce usłyszy on zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości, za co kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności – podała rzeczniczka pruszkowskiej policji.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Interweniujący to Gościu !!! Dziękuję !!!!!
Jack L.


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.