TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

07 2021

Pierwszy ekologiczny parking w Grodzisku


Grodzisk News


foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Pierwszy ekologiczny parking w Grodzisku - Grodzisk News


Grodziski poinformował o stworzeniu pierwszego w historii miasta parkingu ekologicznego. Plac postojowy znajduje się przy ul. Kościuszki, a na czym polega jego innowacyjność?


reklama Grodzisk Mazowiecki

– Jego nawierzchnia zbudowana jest z wypełnionej ziemią geokraty, na której posiano trawę. Dzięki temu, parking w 85% ma nawierzchnię biologicznie czynną i odbiera wody opadowe z okolicznych utwardzonych terenów – poinformowali grodziscy urzędnicy na Facebooku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zamieszczono także zdjęcia obiektu. Czy powstaną kolejne takie parkingi w mieście. – To zależy przede wszystkim o tego, czy działka, na którym znajduje się konkretny parking należał będzie do gminy. Takie możliwości będą na bieżąco analizowane – mówi nam Urszula Chrzanowska, szefowa wydziału inwestycji w grodziskim magistracie.

Tymczasem parking na Kościuszki, przed remontem wyglądał tak...

Pierwszy ekologiczny parking w Grodzisku - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Niewiem czy to się sprawdzi,minus geokraty jest taki że jak często się po nim jeździ to trawa się wygniata i znika,powstają wtedy nierówności po których niewygodnie się chodzi i błoto po opadach deszczu.
Wiem


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.