reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

08 2022

Pięć osób z zakazami prowadzenia lub brakiem prawa jazdy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP RypinPięć osób z zakazami prowadzenia lub brakiem prawa jazdy - Grodzisk News


Grodziscy policjanci kontrolując kierowców w ostatnich dniach ujawnili pięć osób, które nie powinny wsiadać za kierownicę. Niektórzy z nich mieli sądowe zakazy prowadzenia pojazdów, a niektórzy nie stosowali się do decyzji o cofnięciu uprawnień.


Pierwsze trzy osoby, które nie powinny prowadzić swojego pojazdu zostały skontrolowane w niedzielę. – W niedzielę policjanci z ruchu drogowego na jednej z grodziskich ulic  zatrzymali do kontroli kierującego skodą. Podczas sprawdzania uprawnień kierowcy okazało się, że 43-latek posiada 2 czynne zakazy dotyczące kierowania pojazdami mechanicznymi wydane przez sądy. Dwie godziny później inna policyjna załoga w Baranowie dokonała kontroli kierowcy volkswagena. W tym przypadku także funkcjonariusze potwierdzili, że 27-latek kierował samochodem,  mając sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Tego samego dnia w Międzyborowie kontrola kierowcy peugeota zakończyła się ujawnieniem cofniętych mu uprawnień do kierowania – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kolejne dwie osoby zostały ujawnione we wtorek. Najpierw zatrzymany do kontroli w Kałęczynie kierowca volkswagena miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez grodziski sąd. A na jednej z ulic w Grodzisku kobieta kierująca autem tej samej marki miała jeszcze przez dwa miesiące ważny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

Niestosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdu   zagrożone  jest karą do pięciu lat więzienia, a za niestosowanie się do decyzji o cofnięciu uprawnień grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.