reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

02 2023

Pięć interwencji strażaków związanych z silnym wiatrem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPięć interwencji strażaków związanych z silnym wiatrem - Grodzisk News


Strażacy z powiatu grodziskiego mieli pięć zgłoszeń związanych z silnym wiatrem, który nawiedził nasz region.


Początkowo szacowany na cyklon o nazwie Ulf, a z czasem na silniejszy od niego orkan o nazwie Otto przybył znad Atlantyku nad Europę i przyniósł silny wiatr, który nawiedził również nasz kraj. Silniejsze porywy wiatru pojawiły się też w powiecie grodziskim, ale na szczęście nie wyrządziły większych szkód.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy z naszego powiatu mieli niewiele interwencji z tym związanych. – Pierwsze zgłoszenie otrzymaliśmy dziś o godz. 0.31 związane z powalonym drzewem i do tej pory spłynęło ich pięć. Ostatnie zgłoszenie jest z rana i dotyczyło oderwanego billboardu, który wyrządził jakąś szkodę w jednym z zaparkowanych w pobliżu samochodów osobowych. Na miejscu wciąż jest policja, która prowadzi swoje czynności – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Gdzie były te interwencje? – Oprócz Grodziska, interweniowaliśmy dwukrotnie w Siestrzeni oraz po razie w Żelechowie oraz Odrano Woli. Zgłoszenia dotyczyły połamanych drzew, które albo leżały na drodze albo uszkodziły ogrodzenie, czy zagrażały pobliskiemu budynkowi – dodają strażacy.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Szkód nie było a od 7h brak prądu

Monana
18-02-2023 13:34

Jak cię praca w ręce parzy idź od straży...

Mariusz
19-02-2023 13:35
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.