09

06 2019

Perła zdeklasowana

Perła zdeklasowana - Grodzisk News

Pogromem zakończyło się spotkanie Pogoni Grodzisk z Perłą Złotokłos. Podopieczni trenera Moskala pokonali przeciwnika aż 10:0!

Przed meczem zastanawialiśmy się czy Pogoń w tym spotkaniu przekroczy magiczną barierę 100 zdobytych bramek w sezonie. Teraz już wiemy że tak i to z nawiązką! Ten mecz był teatrem tylko jednego aktora, a był w nim w tym dniu Grodziski GKS. Strzelanie rozpoczął w 15. minucie Michał Strzałkowski. Rozochocony ?Strzała? na listę strzelców wpisał się także w 27. i 29. minucie meczu. W 32. minucie Pogoń prowadziła już 4:0 kiedy to piłkę w bramce przeciwnika umieścił Sebastian Szewczyk. Kolejnego gola w 45. minucie dołożył Damian Jaroń i pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 5:0. Druga odsłona była kopią tego co oglądaliśmy w pierwszej. W 47. minucie bramkę dla Pogoni zdobył Michał Borychowski, w 60. minucie gola zdobył Kuba Łabęda, a 11 minut później kolejną bramkę strzelił Damian Jaroń. W 75. minucie czerwoną kartkę zobaczył gracz gości, Pogoń miała rzut karny, który na gola zamienił Damian Jaroń. W 86. minucie przypomniał o sobie Strzałkowski, który zdobył 10. gola dla Pogoni. W 88. minucie kolejny czerwony kartonik ujrzał zawodnik Perły i mecz musiała kończyć w dziewięciu. Przed Pogonią jeszcze jeden mecz z rezerwami Radomiaka, a po nim baraże. Mecz z Radomiakiem zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 17.00 w Radomiu. Pogoń Grodzisk ? Perła Złotokłos 10:0 (5:0)
Bramki: Strzałkowski x4, Jaroń x4, Szewczyk, Borychowski, Łabęda
Widzów: 300
Skład Pogoni: Folc, Borychowski, Jędrzejczyk, Pietraszek, Jaroń, Pieczynski (45' Krajewski), Baranowski (45' Grabowski), Małkowski, Szewczyk, Łabęda (81' Czaplicki), Strzałkowski