reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

05 2023

Pelikan urwał punkty Pogoni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPelikan urwał punkty Pogoni - Grodzisk News


Zabrakło naprawdę niewiele, aby grodziska Pogoń wróciła z Łowicza z kompletem punktów.


Zawodnicy Pelikana Łowicz po raz kolejny w tym sezonie pokazali charakter. Tydzień temu dali radę wyrównać mimo iż przegrywali już 0:2, a dwa tygodnie temu wyrwali punkty Legionovii w ostatnich minutach spotkania. Niestety, w spotkaniu z Pogonią Grodzisk było podobnie...

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podopieczni Mateusza Dudka byli świadomi tego, że każda strata punktów może znacznie zmniejszyć szanse na awans. W 42. minucie spotkania jednak udało się graczom Pogoni ucieszyć niewielką grupę kibiców z Grodziska – bramkę strzelił Michał Wrzesiński i do przerwy goście schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej części gry zrobiło się nerwowo, bowiem w 63. minucie czerwoną kartę otrzymał zawodnik Pogoni. Pelikan wyczuł swoją szansę i coraz śmielej atakował, a pod koniec to już była typowa „obrona Częstochowy” w wykonaniu Pogoni. Niestety zawodnicy Pelikana dopięli swego i w 90. minucie bramkę zdobył niezawodny Szymon Sołtysiński, dla którego było to 13. trafienie w sezonie i czwarty gol w trzech ostatnich meczach.

Dziś uwaga kibiców Pogoni będzie zwrócona na Radom, gdzie miejscowa Broń będzie podejmowała lidera – ŁKS II Łódź. Zwycięstwo gości zwiększy ich przewagę nad zespołem z Grodziska. Początek spotkania o godz. 17.00.

Pelikan Łowicz – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (0:1)
Bramki: Sołtysiński 90’ – Wrzesiński 42’

💬︎   dodaj komentarz

..... p a t a ł a c h y .......

uczulony na benia
16-05-2023 08:34
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.