14 09 2020

Pedofil w Grodzisku? Policja potwierdza zgłoszenie od mieszkańca

14.09.2020, godz.: 14:49
Pedofil w Grodzisku? Policja potwierdza zgłoszenie od mieszkańca

W sobotni wieczór do naszej redakcji wpłynęła niepokojąca informacja od czytelnika. Wynikało z niej, iż by on świadkiem zachowań pedofilskich innego mężczyzny w pobliżu boiska przy ul. Kościuszki w Grodzisku. Zgłosił sprawę policji, a ta potwierdza. Jak na razie nikogo nie zatrzymano.

Czytelnik będący świadkiem zdarzenia zamieścił informację na Facebooku, a także przysłał ją do nas. Brzmiała tak: „12 września 2020 około godziny 18.30 na ul. Kościuszki przy boisku starego gimnazjum widziałem gościa, który masturbował się patrząc na grające dzieci. Policja została powiadomiona. Śledziłem go i ostatni raz widziałem go na ul. Składowej”.

Policja potwierdza. – W sobotę około 18.30 mieliśmy zgłoszenie od mężczyzny, który miał widzieć, że inny mężczyzna masturbował się w pobliżu boiska szkolnego. Przekazał nam rysopis tego człowieka i szedł za nim jakiś czas. Niestety policjantom nie udało się zlokalizować nikogo podejrzanego. Będą jednak prowadzone czynności w tej sprawie, a patrole wzmogą czujność w miejscach przebywania dzieci – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

Policjanci apelują też o czujność do mieszkańców. – Niestety nie ma z tamtego rejonu zapisu z kamer monitoringu, ale nie wykluczamy, że sytuacja może się powtórzyć, dlatego prosimy mieszkańców o zachowanie czujności i zgłaszanie nam wszelkich niepokojących sytuacji, będziemy od razu reagować – dodaje.

💬︎ 4

Dodaj Komentarz

4 odpowiedzi na “Pedofil w Grodzisku? Policja potwierdza zgłoszenie od mieszkańca”

  1. grodzosk pisze:

    To nie jest pedofil to jest chory psychicznie zagubiony czlowiek to jest czlowiek wymagajacy szybkiego odnalezienia i umieszczenia w zakładzie psychiatrycznym. To jest forma eksybizjonizmu… bez obaw on nie zgwalci nikogo nie zrobi krzywdy … to samo zrobi na cmentarzu przy 90 latce jego podnieca eksibicjonizm i onanizm a nie ludzie…. pedolil czai sie na dziecko atakuje i robi najwieksza krzywde ….. policja skoro juz wie powinna obserwowac te tereny i zlapac… jeszcze raz napisze to jest chory czlowiek pedofil dziala swiadomie

  2. Anonim pisze:

    Jak wygrał ten gość bo ja byłam świadkiem jak też przy boisku robił nie swoim dzieciom zdjęcia. Chciałam zadzwonić na policję ale mi uciekł może to ten sam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.