23 09 2020

Park przy Bałtyckiej z tytułem „Modernizacja roku 2020”!

23.09.2020, godz.: 14:05
Park przy Bałtyckiej z tytułem „Modernizacja roku 2020”!
fot. grodzisk.pl

Stało się! Drugi rok z rzędu grodziska inwestycja triumfuje w plebiscycie na modernizację roku, a wielka w tym zasługa mieszkańców, którzy oddawali głosy. W kategorii „Tereny zieleni” zwyciężył zmodernizowany park przy ul. Bałtyckiej. Okazał się także najlepszy w konkursie głównym!

Inwestycja zgromadziła ponad 1200 kliknięć i wywalczyła zwycięstwo. Mało tego: zajęła pierwsze miejsce z dość zdecydowaną przewagą. A dziś na Zamku Królewskim Warszawie odbyła się gala ogłoszenia wyników i wręczenia wyróżnień.

– Grodziski park przy ul. Bałtyckiej, dzięki głosom mieszkańców, zdobył I miejsce w swojej kategorii w internetowym głosowaniu na najbardziej popularną modernizację w Polsce. W głównym konkursie, gdzie o przyznanych nagrodach decyduje jury, Park Bałtycka także zajął I miejsce w kategorii „Tereny zieleni” – poinformował magistrat. – Wykonawcą parku jest AKG Architektura Krajobrazu sp. z o.o. z Brzezia, a autorem projektu Studio KA Katarzyna Świerczewska z Warszawy. Dziękujemy za Wasze głosy! – dodał.

fot. grodzisk.pl
💬︎ 2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Park przy Bałtyckiej z tytułem „Modernizacja roku 2020”!”

 1. Grodziszczanin pisze:

  Ja tak się zastanawiam na czym polegają te konkursy?????
  Gniot który stoi po to że by było gdzie wyprowadzać psy z okolicznych bloków. Brak ludzi ! O co tu chodzi ????
  Kiedyś aleja drzew i było pięknie dziś plac betonowy z kulami.

  • Yes pisze:

   Jak była aleja drzew to wtedy faktycznie to było miejsce do wyprowadzenia psów z okolicznych bloków. Teraz do samego parku nikt psów nie wyprowadza (coś na ten temat wiem bo przy ul. Bałtyckiej mieszkam 45 lat). Ja w przeciwieństwie do Grodziszczanina wolę ten park i obecną ul. Bałtycką niż tą z przed np.30 lat pełną ruder, melin i nieciekawego towarzystwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.